به نام او که ... سلام به همه ی دوستان عزیزم دلم برای این دنیای مجازی حسابی تنگ شده بود بعد از این کنکور سخت با یک مطلب جالب در خدمتتون هستم ...

 

پیشگوی قرن 16

نوسترا داموس یکی از بزرگ ترین پیشگوهای جهان بوده و هست . نام اصلی او میشل دو  نتردام Michel de notredamبود که خود را نوسترا داموس می خواند او یکی از محلی های پروونس فرانسه بود که کار اصلی اش را پزشکی تشکیل می داد . اما آن طور که خود ادعا کرده بود گه گاه دچار تشنجات و حمله هایی می شد که آن ها حالت پیش گویی و غیبگویی داشت در نهایت او پیش گویی های خود را به صورت شعر در قالب رباعیات فرانسوی و کمی مخلوط به زبان محلی خود در 952شعر در آورد که اشعار را در سال های 1555 تا 1558 انتشار داد اما فهمیدن پیشگویی های او نیازمند فهم زیادی بود حتی فرانسوی های آن زمان هم آن را به زحمت می فهمیدند پیشگویی های او تا سال 3790 میلادی را در بر می گیرد . او در زمان خود به معالجه ی طاعون می پرداخت او 100 سال قبل از گالیله اعلام کرده بود  زمین به دور خورشید می چرخد هنگامی که مرد جوانی بود و در ایتالیا سفر می کرد در برابر راهبی به نام فیلیس پرتی زانو زد و گفت : من در برابر مقام مقدس پاپ زانو می زنم . در چندین سال بعد از آن راهب به مقام پاپ سیکتوس پنجم رسید . یکبار روزی که در حضور کاترین دومدیسی ملکه ی فرانسه بود پسرکی از درباریان همراه ملکه بود نوستر داموس پیشگویی کرد که او روزی پادشاه فرانسه می شود . آن پسر هنری ناوار بود که بعدها هنری چهارم پادشاه فرانسه شد . روزی در یک مهمانی نجیبزاده ای درصدد بر آمد از او امتحان قدرت پیشگویی بگیرد بدین منظور از او خواست بگوید سرنوشت دو خوک او در حیاط خانه چه می شود او گفت نجیب زاده خوک سیاه را خواهد خورد و خوک سفید را گرگ می خورد نجیب زاده دستور داد که خوک سفید را ذبح کنند اما سر میز شام به او گفتند گله ای گرگ گوشت خوک سفید را ربوده و او اکنون گوشت خوک سیاه را می خورد . او مرگ خود را در 1566 پیش گویی کرد . در هنگام مرگ دستور داد صفحه ای برنزی که بر روی آن تاریخی کنده شده بود را درتابوتش پس از مرگ بگذارند در سال 1700 گور او شکافته شد تا تابوتش را به مکانی مناسب تر منتقل کنند درون تابوت بر روی لوح نوشته شده بود سال 1700!

نمونه هایی از پیش گویی های او :

آدولف هیتلر

او پیش گویی دقیقی از رهبر نازی ها کرده است و از مرگ نامعلوم او سخن می گوید :

در کوهستان های اتریش نزدیک راین

از پدر و مادری زاده خواهد شد که نامی ندارند

مردی که مدعی دفاع از لهستان و مجارستان خواهد بود .

پایان کار او هرگز دانسته نخواهد شد .

جانوری وحشی و پر اشتها از رودها خواهد گذشت

و جنگجویان عظیمی بر علیه هیستر خواهند جنگید ..{هیستر – هیتلر}

او همچنین از سلاح هایی سخن گفت که صدای آن ها در آسمان شنیده خواهد شد و ماشین های پرنده ای که از آن ها آتش خارج خواهد شد حتی او تصویری زنده از خلبانان با ماسک های اکسیژن ارائه می دهد او از موجودات نیمه انسان و نیمه خوک هایی حرف می زند که در آسمانند !

هیروشیما

 بر دو شهر نزدیک بندرگاه چنان تازیانه ی عذابی فرو خواهد آمد که تاکنون دیده نشده است .

آینده

نوسترا داموس به سومین جنگ جهانی اشاره می کند که در نیمکره ی شمالی رخ خواهد داد بعد از اتحاد دو ابر قدرت بر علیه شرق به وقوع می پیوندد .

وقتی قدرت های شمال باهم متحد شوند

در شرق هراسی بر می خیزد که نابودی در پیش است

و دو رهبر بزرگ با یک دیگر پیمان خواهند بست و سرزمین جدید

به اوج اقتدار خواهد رسید

آن گاه مردی خون خوار دوباره ظهور خواهد کرد

از سال 2099 هفت ماه گذر خواهد کرد

از آسمان پادشاه وحشت فرو خواهد آمد قبل و بعد

از آن جنگ سلطنت خواهند کرد ..

مرد خونخوار به عنوان سومین ضد مسیح جهان خواهد بود که در چین ظهور خواهد کرد سرزمین جدید در مکاشفات او امریکاست .

لویی پاستور

او در مورد ظهور وقایع جدید مثل ظهور پاستور اشاره می کند :

پاستور چون رب النوعی تکریم خواهد شد

آن هنگام که ماه چرخش خود را به پایان رساند

پاستور در سال 1889 انستیتو پاستور را تاسیس کرد و  کشفیات بزرگی در علم پزشکی به ظهور رسید چرخش ماه به دور زمین هر 19 سال یکبار اتفاق می افتد یکی از این چرخش ها در 1889 بود .

+ نوشته شده توسط نفیسه در دوشنبه هشتم تیر ۱۳۸۸ و ساعت 19:17 |